fbpx
Naujienos
baneriukas lt
logotipas

Vienas didžiausių pavojų naudojant pripučiamus batutus yra vėjas. Stiprus vėjo gūsis gali ištraukti batutą įtvirtinančius kuolus ir pakelti jį su žmonėmis į orą. Pripučiamų batutų niekada negalima naudoti, jei vėjas stipresnis nei 10 metrų per sekundę (arba 40 kilometrų per valandą).

Jei esate pripučiamų atrakcionų nuomotojas, turite nuolat stebėti oro sąlygas toje vietovėje, kurioje dirbsite. Pasitikrinkite prognozę prieš išsiruošdami į kelionę ir dar kartą atvykę į vietą. Jei oras tampa pernelyg vėjuotas, turėtumėte nedelsdami nutraukti pripučiamų batutų naudojimą, kad išvengtumėte traumų.

Taigi, pripučiamų batutų nuoma yra puikus būdas gauti pajamų ir smagiai praleisti laiką, tačiau visada turite rimtai žiūrėti į saugumą. Jūs esate atsakingi už tai, kad vakarėlių ir renginių svečiai būtų saugūs. Tai reiškia, kad neturėtumėte leisti naudoti pripučiamų atrakcionų, jei oro sąlygos yra pernelyg vėjuotos.

SB lizingas2

Metinė palūkanų norma - 0 proc.

Sutarties mokestis - 0 proc. 

Mėnesinis administravimo mokestis - 0,6 proc.

Sutarties trukmė  iki 60 mėn. imtinai.

Pavyzdžiui, skolinantis 1000 Eur., kai sutartis sudaroma 12 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma – 0,00%, mėnesinis administravimo mokestis – 0,60%, sutarties mokestis – 0,00%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 13,83%, bendra mokama suma – 1072 Eur, eilinės įmokos suma – 89,33 Eur.