fbpx
DUK
baneriukas lt
logotipas

Dažniausiai užduodami klausimai - DUK

DUKai - DUK

Taip, mes visada susisiekiame su klientais likus 1-2 dienoms iki batuto nuomos dienos, siekiant galutinai susiderinti batuto nuomos pristatymo vietą, laiką ir pan. Jei batutų nuomos dieną yra netinkamos oro sąlygos (pagal www.meteo.lt pateiktą skaitmeninę orų prognozę - lyja, stiprus vėjas), rezervacija Jūsų prašymu gali būti atšaukiama be jokių neigiamų pasekmių.

 

Batutų rezervacija nieko nekainuoja. Juos galite rezervuoti susisiekus su mumis tel. 864880388 bei elektroniniu būdu per fb profilį http://www.facebook.com/batutynas.taurage ir tinklalapio www.batutynas.lt skiltį „kontaktai“ (http://www.batutynas.lt/index.php/kontaktai).

Be to, batuto rezervacijai jokių užstatų neimame. Tad, jei šventės dieną būna prasti orai (lietus, stiprus vėjas) rezervaciją galite nemokamai atšaukti.

Batutą nuomojame visiems fiziniams asmenims (nuo 18 metų) ir juridiniams asmenims.

Mūsų batutai skirti vaikams nuo 2 iki 14 metų, o bendra batuto apkrova nuo 100 iki 600 kg. Tad konkretus vaikų skaičius priklauso nuo Jūsų pasirinkto batuto dydžio ir Jūsų vaikų svorio. 

Naudodamiesi mūsų paslaugomis Jūs gaunate:

  • Naujus ar beveik naujus pripučiamus batutus
  • Kokybišką, spalvingą ir saugią pripučiamą įrangą  
  • Operatyvų ir draugišką bendravimą lietuvių ir anglų kalbomis
  • Konkurencingas batutų nuomos ar pardavimo kainas
  • Europos Sąjungos saugumo standartus atitinkančius batutus
  • Nemokamus priedus užsakius mūsų batutą

 

Batuto nuomos kaina priklauso nuo Jūsų pasirinkto batuto. Kainos prasideda nuo 50 Eur. Nuomojantis 2 dienas iš eilės - antrai diena su 50 % nuolaida. 

Bendrai kalbant mūsų batutai yra skirti 2-14 metų vaikams. Tačiau kiekvienas batutas turi konkrečią vaikų amžiaus grupę, kuriai jis yra tinkamiausias. Šias grupes galite rasti skiltyje „Batutų nuoma“ pasirinkus konkretų batutą. 

BATUTO NAUDOJIMO TAISYKLĖS

1. Mūsų batutai priklausomai nuo jų dydžio yra skirti 2 - 14 metų vaikams. 

2. Maksimali batuto apkrova atsižvelgiant į jo išmatavimus yra nuo 100 iki 600 kg. 

3. Batutu naudotis griežtai draudžiama:

3.1 Suaugusiems asmenims

3.2 Asmenims su kaklo, stuburo traumomis

3.3 Nėščiosioms moterims

3.4 Vaikams, kurių amžius neatitinka aukščiau nurodytų amžiaus ribų

3.5 Asmenims virš 50 kg

3.6. Kitiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės gali patirti sužalojimus dėl kritimo ar šokinėjimo ant batuto

3.7 Naminiams gyvūnams.

4. Ant batuto lipti tik be avalynės. Jei vaikų apranga ar apavas ant batuto palieka čiuožimo žymes, būtina nedelsiant pasikeisti aprangą. Priešingu gali būti priskaičiuojamas papildomas batuto valymo mokestis.

5. Rekomenduojama vaikų apranga ant sauso tipo batutų – trikotažinis megztinis/palaidinė, kelnės ir kojinės. Siūlome vengti šios vaikų aprangos – džinsų, puošnių suknelių ar berniukų kostiumų.

6.Draudžiama dėvėti grandinėles, auskarus, laikrodžius, diržus su metalinėmis sagtimis bei kitas aprangos detales, kuriomis galima sužeisti vaiką ar pažeisti įrenginį. Iš drabužių kišenių išsiimti visus daiktus, kurie gali sužaloti vaiką ar pažeisti batutą.

7. Batuto viduje nevalgyti, nekramtyti kramtomosios gumos, neturėti nieko burnoje, kad neužspringtų vaikas.

8. Kad būtų išvengta vaikų susižalojimų, batuto sugadinimų, jis turi būti nuolat stebimas ir kontroliuojama suaugusiųjų. Pastarieji turi užtikrinti, kad vaikai ant batuto laikytųsi šių pagrindinių reikalavimų:

8.1 Batute nesiversti per galvą, nešokinėti nuo čiuožimo platformos, neatlikinėti kitokių grubių veiksmų;

8.2 Ant batuto platformos lipti tik kopimo laipteliais, čiuožti žemyn tik čiuožimo erdvėje, nepersisverti per batuto kraštus;

8.3 Vienu metu nuo batuto čiuožyklos gali čiuožti tik vienas vaikas. Čiuožti galima tik įsitikinus, kad nusileidimo aikštelėje nėra kitų vaikų. Čiuožimo metu vaikas turi būti sukryžiavęs rankas ant krūtinės.

9. Siekiant užtikrinti vaikų saugumą Batutą draudžiama naudoti esant dideliam vėjui (kai vėjo greitis yra 10 m/s ir daugiau), lyjant arba kitomis ekstremaliomis oro sąlygomis

10. Batutą prižiūrintys suaugę asmenys turi užtikrinti, kad vaikai neliestų veikiančio batuto ventiliatoriaus – kompresoriaus bei elektros laidų

 

 

Mūsų nuomojamus batutus galite rasti tinklalapio www.batutynas.lt skiltyje „Batutų nuoma“ 

Mūsų parduodamus batutus galite rasti tinklalapio www.batutynas.lt skiltyje „Batutų prekyba“ (http://www.batutynas.lt/index.php). Jūsų pageidavimu galime pagaminti individualų batutą pagal Jūsų nurodytus išmatavimus, spalvinę gamą ir vaizdines aplikacijas. Kaina tiesiogiai priklausys nuo batuto dydžio, jo formos sudėtingumo bei vaizdinių aplikacijų kiekio. Visų batutų preliminarus pagaminimo ir pristatymo laikas ne sezono metu 2-4 savaitės.

Batutą įprastai nuomojame vienai diena (nuo 9.00 val. iki 20.00 val.). Kliento pageidavimu batutą galima išnuomoti ir trumpesniam ar ilgesniam terminui. 

 

 

Nors vizualiai brezentiniai ir PVC batutai atrodo panašiai, tačiau jie iš esmės skiriasi šiomis savybėmis, t.y.:

•         Brezentiniai batutai yra skirti asmeniniam namų ūkio naudojimui, tuo tarpu PVC batutai profesionaliam daugkartiniam naudojimui;

•         Dėl PVC audinio savybių (t.y. storesnė daugiasluoksnė medžiaga, didesnis atsparumas trinčiai, tempimui, ugniai, tiesioginiams saulės spinduliams, vandeniui ir pan.), šie batutai tarnauja 4-5 sezonus ilgiau nei analogai pagaminti iš brezento;

•         Dėl prastesnių brezentinio audinio savybių (t.y. plonesnė ir mažiau sluoksniuota medžiaga, ženkliai mažesnis  atsparumas trinčiai, tempimui ir atmosferos veiksniams), šie batutai jau pirmojo sezono naudojimo metu netenka savo funkcionalumo, kadangi išsitampius batuto siūlėms ir sutrūkinėjus vidiniam medžiagos sluoksniui, ženkliai sumažėja oro slėgis batute, dėl ko jis tampa per minkštas ir „subliuškęs“. 

•         Iš PVC audinio galima pagaminti ženkliai didesnių išmatavimų batutus. To nepasakysi apie batutus pagamintus iš brezento. 

•         PVC batutai yra paprasčiau remontuojami, kadangi tereikia iš naujo persiūti siūles. Tuo tarpu remontuojant brezentinius batutus būtina ne tik iš naujo persiųsti siūles, bet ir spec. klijų pagalba atkurti vidinį brezentinio audinio sluoksnį. Tai sąlygoja ženkliai didesnes remonto išlaidas.  

 

Jūsų pageidavimu nuomojamą batutą galime pristatyti į Tauragę, Šilalę, Kelmę, Jurbarką, Pagėgius, Raseinius bei į kitus Žemaitijos ar pajūrio miestus miestus. 

DĖMESIO !!!! Tauragės ir Šilalės miestuose batutus pristatome NEMOKAMAI. 

SB lizingas2

Metinė palūkanų norma - 0 proc.

Sutarties mokestis - 0 proc. 

Mėnesinis administravimo mokestis - 0,6 proc.

Sutarties trukmė  iki 60 mėn. imtinai.

Pavyzdžiui, skolinantis 1000 Eur., kai sutartis sudaroma 12 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma – 0,00%, mėnesinis administravimo mokestis – 0,60%, sutarties mokestis – 0,00%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 13,83%, bendra mokama suma – 1072 Eur, eilinės įmokos suma – 89,33 Eur.