Akcijos
baneriukas lt
logotipas

AKCIJA!!!

FOTOSIENOS NUOMA TIK 50 Eur. Fotosieną sudaro daugiau nei 100 gėlių. Gėlių spalvą galime priderinti prie Jūsų šventės spalvinės gamos. Stendo išmatavimai 2,3 m x 2,3 m. AKCIJA TAIKOMA TIK UŽSAKYMAMS PATEIKTIEMS IKI 2017-12-01

Plačiau tel. 864880388 arba Fb batutynas.taurage 

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

DĖMESIO AKCIJA!!!!

Visiškai naujas, profesionalus, didysis pripučiamas batutas – čiuožykla “PIMPAČKIUKAI” tik 2290 Eur. Įprastinė kaina 2990 Eur.
Batuto išmatavimai 8 m ilgis, 5 m plotis, 6,5 m aukštis. Įranga pagaminta iš aukščiausios kokybės vokiško PVC audinio, t.y. batuto šonai pagaminti iš 650 g/m2 PVC audinio, o šokinėjimo - čiuožimo erdvė – iš 900g/m2 PVC audinio. Audiniai yra susiųsti dviguba, vietomis – keturguba siūle. Įrangos komplektą sudaro pats batutas, oro kompresorius (1,1 kW/230V) ir naudojimo instrukcija.
Akcija galioja iki 2017-11-07

 ________________________

 

 

DOVANŲ KUPONAS - GERIAUSIA DOVANA !!!

 

 

 

Artėja draugo gimtadienis? Nori nustebinti savo mažąjį broliuką ar sesutę, dukterėčią, sūnėną ar anūkę? Kviečiame įsigyti mūsų DOVANŲ KUPONĄ ir nudžiuginti vaikus puikia dovana! Gavęs tokią dovaną kiekvienas vaikas liks sužavėtas! Dovanų kupono vertė gali būti bet kokia pagal Jūsų pageidavimą! Kuponą galite įsigyti pas mus arba galime atsiųsti Jums el. paštu.

 

 

Siekdami aukšto profesionalumo, rinkai tiekiame tik kokybiškas prekes ir paslaugas, tik tas, kuriomis pasitikime ir išbandėme patys. Mes tikime, kad viskas yra įmanoma! Todėl stengiamės labiau ir padarome daugiau nei žadėjome! Išbandykite mus.

Rašykite Mums

Jei reikalinga detalesnė informacija, užpildykite šitą formą. Mes su jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau.
Prašome užpildyti visus privalomus laukelius.