Apie Mus
baneriukas lt
logotipas

 

Jeigu organizuojate šeimos šventę ir ieškote kaip užimti šventėje dalyvausiančius vaikus arba ketinate pradėti pramoginės – šventinės įrangos nuomos verslą, esate reikiamoje vietoje.

Siūlome Jums išsinuomoti mūsų profesionalų pripučiamą batutą – čiuožyklą „Papūga“, „Žuviukas Nemo“ ir kt. Renginio metu vaikai galės linksmai leisti laiką: šokinėti, laipioti, čiuožinėti, o tėvai liks ne tik sužavėti, bet ir padėkos už nepamirštamus prisiminimus.

Priklausoimai nuo batuto dydžio, juo gali naudotis vaikai nuo 3 iki 12 metų,  vienu metu ant batuto gali šėlti iki 10 vaikų (maksimali batuto apkrova iki 300 kg). Jūsų pageidavimu batutą galime pristatyti visoje Tauragės apskrityje, Šilutėje, Jurbarke, Pagėgiuose, Kelmėje bei į kitus Žemaitijos ir pajūrio miestus. Galima išankstinė rezervacija. Daugiau informacijos  apie batuto nuomą galite rasti skiltyje „Batutų nuoma“. 

Mūsų veiklos teritorija 

 

 

Taip pat siūlome įsigyti mūsų profesionalius pripučiamus batutus ir/ar čiuožyklas. Mūsų parduodama įranga pagaminta iš aukščiausios kokybės vokiško PVC audinio, t.y. batuto šonai pagaminti iš 650 g/m2 PVC audinio, o šokinėjimo - čiuožimo erdvė – iš 900g/m2 PVC audinio. Audiniai yra susiųsti dviguba, vietomis – keturguba siūle.  Mūsų batutų eksplotacijos laikas yra 4-5 kartus ilgesnis nei batutų pagamintų iš brezento. Įrangą galima rinktis iš pateiktų pavyzdžių arba užsakyti individualų batutą pagal Jūsų pageidaujamus išmatavimus, spalvinę gamą ir vaizdines aplikacijas. Preliminarus batuto pagaminimo ir pristatymo laikas 2-4 savaitės. Įrangos komplektą sudaro pats batutas, oro kompresorius (1,1 kW/230V) ir naudojimo instrukcija. Batutams taikoma iki 2 metų garantija. Batutų kaina prasideda nuo 1350 eur, priklausomai nuo įrangos dydžio, formos ir vaizdinių aplikacijų.  Daugiau informacijos apie parduodamus batutus galite rasti skiltyje „Batutų pardavimas“.

Siekdami aukšto profesionalumo, rinkai tiekiame tik kokybiškas prekes ir paslaugas, tik tas, kuriomis pasitikime ir išbandėme patys. Mes tikime, kad viskas yra įmanoma! Todėl stengiamės labiau ir padarome daugiau nei žadėjome! Išbandykite mus!

 

 

Siekdami aukšto profesionalumo, rinkai tiekiame tik kokybiškas prekes ir paslaugas, tik tas, kuriomis pasitikime ir išbandėme patys. Mes tikime, kad viskas yra įmanoma! Todėl stengiamės labiau ir padarome daugiau nei žadėjome! Išbandykite mus.

Rašykite Mums

Jei reikalinga detalesnė informacija, užpildykite šitą formą. Mes su jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau.
Prašome užpildyti visus privalomus laukelius.