DUK
baneriukas lt
logotipas

Dažniausiai užduodami klausimai - DUK

DUKai - DUK

Taip, mes visada susisiekiame su klientais likus 2-3 dienoms iki batuto nuomos dienos, siekiant galutinai susiderinti batuto nuomos pristatymo vietą, laiką ir pan. Jei batutų nuomos dieną yra netinkamos oro sąlygos (pagalwww.meteo.lt pateiktą skaitmeninę orų prognozę) - lyja, stiprus vėjas, rezervacija Jūsų prašymu gali būti atšaukiama be jokių neigiamų pasekmių.

 

Batutų rezervacija nieko nekainuoja. Juos galite rezervuoti susisiekus su mumis tel. 864880388 arba 865838803 bei elektroniniu būdu per fb profilį http://www.facebook.com/batutynas.taurage ir tinklalapio www.batutynas.lt skiltį „kontaktai“ (http://www.batutynas.lt/index.php/kontaktai).

Be to, batuto rezervacijai jokių užstatų neimame. Tad, jei šventės dieną būna prasti orai (lietus, stiprus vėjas) rezervaciją galite nemokamai atšaukti.

Batutą nuomojame visiems fiziniams asmenims (nuo 18 metų) ir juridiniams asmenims.

Ant batutų "Žuviukas Nemo" ir "Papūga Kakadu" vienu metu gali žaisti iki 10 vaikų. Svarbiausia, kad bendra apkrova batutui neviršytų 300 kg. 

Tuo tarpu batutas "Kirmėliukas" gali atlaikyti iki 5 vaikų apkrovą, kai bendra batuto apkrova neviršija 125 kg.

Naudodamiesi mūsų paslaugomis Jūs gaunate:

•         Operatyvų ir draugišką bendravimą lietuvių, anglų ir rusų kalbomis;

•         Konkurencingas batutų pardavimo ir nuomos kainas;

•         Europos Sąjungoje pagamintus batutus, pagamintos iš tam skirtos PVC medžiagos;

•         Nemokamą batuto pristatymą visoje Lietuvoje (taikoma tik parduodamiems batutams).

 

Batuto nuomos kaina priklauso nuo Jūsų pasirinkto batuto. kainos prasideda nuo 35 Eur. Nuomojantis 2 dienas iš eilės - antrai diena su 40 % nuolaida.  Be to, nuomojantis bet kurį mūsų batutą, nemokamai duodame muilo burbulų mašiną.

Taip pat sekite mūsų tinklalapyje www.batutynas.lt ir profilyje http://www.facebook.com/batutynas.taurage nurodytas batutų nuomos akcijas „paskutinė minutė“ ir pan.

 

Nuolaidos – akcijos nesumuojamos.

 1. Batutas „Papūga Kakadu“ yra skirtas vaikams nuo 3 iki 10 metų. Maksimali batuto apkrova 300 kg. Maksimalus 1 vaiko svoris - iki 25-35 kg. Vaikams virš 10 metų ar kurių svoris viršija 30 kg batutu naudotis draudžiama

 2. Batutas „Kirmėliukas“ yra skirtas vaikams nuo 2 iki 7 metų. Maksimali batuto apkrova 125 kg. Maksimalus 1 vaiko svoris - iki 20-25 kg. Vaikams virš 7 metų ar kurių svoris viršija 25 kg batutu naudotis draudžiama.

 3. Batutas „Žuviukas Nemo“ yra skirtas vaikams nuo 3 iki 12 metų. Maksimali batuto apkrova 300 kg. Maksimalus 1 vaiko svoris - iki 30-40 kg. Vaikams virš 12 metų ar kurių svoris viršija 35 kg batutu naudotis draudžiama.

 4. Suaugusiems asmenims batutu naudotis draudžiama.

 5. Daugiau informacijos apie nuomojamus batutus gali rasti tinklalapio www.batutynas.lt skiltyje „Batutų nuoma“ (http://www.batutynas.lt/index.php/2016-03-09-16-22-36)

 1. Batutas „Papūga Kakadu“ yra skirtas vaikams nuo 3 iki 10 metų. Maksimali batuto apkrova 300 kg. Maksimalus 1 vaiko svoris - iki 25-35 kg. Vaikams virš 10 metų ar kurių svoris viršija 30 kg batutu naudotis draudžiama

 2. Batutas „Kirmėliukas“ yra skirtas vaikams nuo 2 iki 7 metų. Maksimali batuto apkrova 125 kg. Maksimalus 1 vaiko svoris - iki 20-25 kg. Vaikams virš 7 metų ar kurių svoris viršija 25 kg batutu naudotis draudžiama.

 3. Batutas „Žuviukas Nemo“ yra skirtas vaikams nuo 3 iki 12 metų. Maksimali batuto apkrova 300 kg. Maksimalus 1 vaiko svoris - iki 30-40 kg. Vaikams virš 12 metų ar kurių svoris viršija 35 kg batutu naudotis draudžiama.

 4. Batutu naudotis griežtai draudžiama:

  1. Suaugusiems asmenims;

  2. Asmenims su kaklo, stuburo traumomis;

  3. Nėščiosioms moterims;

  4. Vaikams, kurių amžius neatitinka aukščiau nurodytų amžiaus ribų;

  5. Kitiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės gali patirti sužalojimus dėl kritimo ar šokinėjimo ant batuto;

  6. Naminiams gyvūnams.

 5. Ant batuto lipti tik be avalynės. Jei vaikų apranga ar apavas ant batuto palieka čiuožimo žymes, būtina nedelsiant pasikeisti aprangą. Priešingu gali būti priskaičiuojamas papildomas batuto valymo mokestis.

 6. Draudžiama dėvėti grandinėles, auskarus, laikrodžius, diržus su metalinėmis sagtimis bei kitas aprangos detales, kuriomis galima sužeisti vaiką ar pažeisti įrenginį. Iš drabužių kišenių išsiimti visus daiktus, kurie gali sužaloti vaiką ar pažeisti batutą.

 7. Batuto viduje nevalgyti, nekramtyti kramtomosios gumos, neturėti nieko burnoje, kad neužspringtumėte.

 8. Batute nesiversti per galvą, neatlikinėti grubių veiksmų, ant batuto platformos lipti tik kopimo laipteliais, čiuožti žemyn tik čiuožimo erdvėje, nepersisverti per batuto kraštus;

 9. Siekiant užtikrinti vaikų saugumą Batutą draudžiama naudoti esant dideliam vėjui (kai vėjo greitis yra 25-30 km/h ir daugiau), lyjant arba kitomis ekstremaliomis oro sąlygomis.

 10. Pakilus vėjui ar pradėjus lyti nedelsiant turite atlikti šiuos veiksmus:

  1. Nukelti visus vaikus nuo batuto ir juos nuvesti į saugią vietą;

  2. Išjungti batuto ventiliatorių – kompresorių, atskirti nuo pūtimo žarnos ir nunešti į sausą patalpą;

  3. Atidaryti visas oro išleidimo angas ir kontroliuoti, kad batutas tolygiai „subliukštų“;

  4. Telefonu 864880388 informuoti Nuomotoją apie batuto išleidimo faktą ir laukti tolimesnių nurodymų.

 11. Kad būtų išvengta vaikų susižalojimų, batuto sugadinimų, jis būtų nuolat stebimas ir kontroliuojama suaugusiųjų. Pastebėjus, jog atsilaisvino batuto tvirtinimo lynai, nedelsiant juos įtempti. Jei sumažėjo batuto oro slėgis („pradėjo bliūkšti“), nedelsiant patikrinti oro padavimo žarną, ar ji nėra susilenkusi arba orapūtę, ar oro įsiurbimo sritis nėra užsikimšusi pašaliniais daiktais. Nustačius šias aplinkybes nedelsiant jas pašalinti.

 12. Batuto pagrindas turi būti lygus, stabilus ir sausas, kuo toliau nuo aštrių daiktų, ugnies, vandens ar kitų daiktų, kurie gali pažeisti batutą.

 13. Batuto ventiliatorius – kompresorius turi būti prijungtas prie elektros tinklo, kurio parametrai yra šie: 220V; 50 Hz.

 14. Prieš išvyniojant batutą, būtina po juo patiesti paklotą. Taip pat patikrinti, kad nebūtų aštrių daiktų. Batuto naudojimo metu, jis turi būti nuolat ant patiesto pakloto.

 15. Batutas turi būti grąžintas švarus, sausas ir kitaip nesugadintas. Už sugadinimą ar kitus padarinius, įvykusius nesilaikant taisyklių, atsako batutą išsinuomojęs asmuo. Žalos atlyginimo suma nustatoma kiekvienu atveju skirtinga, priklausomai nuo padarinių dydžio.

 

Mūsų nuomojamus batutus galite rasti tinklalapio www.batutynas.lt skiltyje „Batutų nuoma“ (http://www.batutynas.lt/index.php/2016-03-09-16-22-36

 

 

Mūsų parduodamus batutus galite rasti tinklalapio www.batutynas.lt skiltyje „Batutų prekyba“ (http://www.batutynas.lt/index.php). Jūsų pageidavimu galime pagaminti individualų batutą pagal Jūsų nurodytus išmatavimus, spalvinę gamą ir vaizdines aplikacijas. Kaina tiesiogiai priklausys nuo batuto dydžio, jo formos sudėtingumo bei vaizdinių aplikacijų kiekio. Visų batutų preliminarus pagaminimo ir pristatymo laikas 2-4 savaitės.

Batutą įprastai nuomojame vienai diena (nuo 9.00 val. iki 20.00 val.). Kliento pageidavimu batutą galima išnuomoti ir trumpesniam ar ilgesniam terminui. 

 

 

Nors vizualiai brezentiniai ir PVC batutai atrodo panašiai, tačiau jie iš esmės skiriasi šiomis savybėmis, t.y.:

•         Brezentiniai batutai yra skirti asmeniniam namų ūkio naudojimui, tuo tarpu PVC batutai profesionaliam daugkartiniam naudojimui;

•         Dėl PVC audinio savybių (t.y. storesnė daugiasluoksnė medžiaga, didesnis atsparumas trinčiai, tempimui, ugniai, tiesioginiams saulės spinduliams, vandeniui ir pan.), šie batutai tarnauja 4-5 sezonus ilgiau nei analogai pagaminti iš brezento;

•         Dėl prastesnių brezentinio audinio savybių (t.y. plonesnė ir mažiau sluoksniuota medžiaga, ženkliai mažesnis  atsparumas trinčiai, tempimui ir atmosferos veiksniams), šie batutai jau pirmojo sezono naudojimo metu netenka savo funkcionalumo, kadangi išsitampius batuto siūlėms ir sutrūkinėjus vidiniam medžiagos sluoksniui, ženkliai sumažėja oro slėgis batute, dėl ko jis tampa per minkštas ir „subliuškęs“. 

•         Iš PVC audinio galima pagaminti ženkliai didesnių išmatavimų batutus. To nepasakysi apie batutus pagamintus iš brezento. 

•         PVC batutai yra paprasčiau remontuojami, kadangi tereikia iš naujo persiūti siūles. Tuo tarpu remontuojant brezentinius batutus būtina ne tik iš naujo persiųsti siūles, bet ir spec. klijų pagalba atkurti vidinį brezentinio audinio sluoksnį. Tai sąlygoja ženkliai didesnes remonto išlaidas.  

 

Jūsų pageidavimu buomojamą batutą galime pristatyti į Tauragę, Šilalę, Šilutę, Jurbarką, Pagėgius, Raseinius bei į kitus Žeimaitijos ir pajūrio miestus miestus.

Preliminarios nuomojamo batuto pristatymo kainos:

 • Tauragėje – nemokamai;
 • Šilalėje, Skaudvilėje, Pagėgiuose – 10 eur;
 • Šilutėje, Jurbarke, Raseiniuose, Kelmėje – 15 eur;
 • Į kitus Lietuvos miestus batutą pristatome pagal atskirą susitarimą.
 

Siekdami aukšto profesionalumo, rinkai tiekiame tik kokybiškas prekes ir paslaugas, tik tas, kuriomis pasitikime ir išbandėme patys. Mes tikime, kad viskas yra įmanoma! Todėl stengiamės labiau ir padarome daugiau nei žadėjome! Išbandykite mus.

Rašykite Mums

Jei reikalinga detalesnė informacija, užpildykite šitą formą. Mes su jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau.
Prašome užpildyti visus privalomus laukelius.